Maler um 1900
"Wernstein am Inn mit Blick auf Schloss Neuburg", Öl auf Leinwand, ca. 36 x 54 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
06.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Maler um 1900
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.07. - 06.08.2014 |